Doprava zdarma na všechny nákupy v hodnotě nad 2 000 Kč / €80

Časté dotazy

Do jakých zemí dodáváte?

Aktuálně dodáváme do České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Belgie a Švédska. Pokud zvažujete dodání i do jiné země, kontaktujte prosím zákaznický servis.

Jaké možnosti přepravy nabízíte?

Objednávky s dodáním do České republiky: je možné zvolit mezi doručením do výdejního místa (Zásilkovna Z-point) nebo doručením na adresu (GLS).

Objednávky s dodáním na Slovensko: je možné zvolit mezi doručením do výdejního místa (Zásilkovna Z-point) nebo doručením na adresu (GLS).

Objednávky s dodáním do Polska, Rakouska, Německa, Belgie, Švédska: doručení na adresu (GLS).

Jaké platební metody používáte?

Objednávky s dodáním do České republiky: je možné zvolit mezi platební kartou, bankovním převodem nebo dobírkou.

Objednávky s dodáním na Slovensko: je možné zvolit mezi platební kartou, bankovním převodem (Jedná se o přeshraniční platbu do České republiky v €. Proto je nutné zadat číslo účtu příjemce ve formátu IBAN a kód banky ve formátu SWIFT/BIC. Tyto údaje naleznete v potvrzení objednávky) nebo dobírkou.

Objednávky s dodáním do Polsko, Rakousko, Německo, Belgie, Švédsko: platba platební kartou

V jaké měně mohu svou objednávku uhradit?

Objednávky s dodáním do České republiky jsou hrazeny v Kč. Objednávky s dodáním na Slovensko a do dalších zemí jsou hrazeny v €.

Jsou on-line platby kartou bezpečné? 

Ano, on-line platby kartou jsou bezpečné a šifrované. Společnost ComGate Payments, a.s., poskytovatel naší platební brány, je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí České republiky, a je certifikovaná dle Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

Je možné uplatnit poukazy Sodexo nebo Edenred? 

Poukazy Sodexo nebo Edenred zatím nepřijímáme.

Je možné osobní vyzvednutí? 

Aktuálně neposkytujeme možnost osobního vyzvednutí.

Jak mohu kontaktovat zákaznický servis?

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách, e-mailu hello@iuvenio.com nebo na telefonním čísle +420 731 271 431 (telefon je k dispozici v pracovních dnech od 9:00 do 14:00).

Kdy mohu očekávat odpověď na dotaz? 

Na vaše dotazy odpovíme nejpozději do 48 hodin. Většinou se ale snažíme odpovědět ihned.

Kde mohu získat radu ohledně výběru vhodného produktu pro mou pleť?

Rádi vám s výběrem kosmetiky poradíme. Kontaktujte prosím zákaznický servis.

Kdy budete moji objednávku expedovat?

Objednávky hrazené platební kartou nebo bankovním převodem zpravidla expedujeme následující den po připsání platby na náš účet. Objednávky na dobírku zpravidla expedujeme následující den po přijetí objednávky.

Platby uskutečněné bankovním převodem jsou obvykle připsány na náš účet do 2 až 3 pracovních dnů od jejich zadání.

Kdy bude moje objednávka doručena? 

V České republice jsou objednávky obvykle doručovány následující pracovní den od jejich převzetí přepravcem. Na Slovensku počítejte o jeden pracovní den déle.

Stav doručování objednávky je možné sledovat prostřednictvím zaslaného odkazu.

Potřebuji objednávku upravit. Jak mám postupovat?

Upravit objednávku není problém. Kontaktujte prosím zákaznický servis. Nezapomeňte uvést číslo objednávky a své kontaktní údaje.

Bohužel musím objednávku stornovat. Jak mám postupovat?

Je nám líto, že musíte objednávku stornovat. Kontaktujte prosím zákaznický servis. Nezapomeňte uvést číslo objednávky a své kontaktní údaje.

Obsah balíčku je poškozený. Jak mám postupovat?

Je nám líto, že objednávka nedorazila v pořádku. Kontaktujte prosím zákaznický servis. Nezapomeňte uvést číslo objednávky a své kontaktní údaje.

Co mám dělat, když můj oblíbený produkt není skladem?

Děláme vše proto, aby k takové situaci nedošlo, ale i to se může stát. V detailu produktu najdete předpokládaný termín naskladnění.

Jak a kde se vyrábí kosmetika IUVENIO?

Naše kosmetika se vyrábí v České republice, výhradně z kvalitních a prověřených surovin od renomovaných dodavatelů. Všechny naše produkty prošly důkladným testováním před jejich uvedením na trh. Kvalitu a bezpečnost vždy stavíme na první místo.

Mohou se vyskytnout alergické reakce?

Naše produkty vyvíjíme tak, aby byly maximálně přátelské k pleti. Přesto nedokážeme zcela vyloučit možnost nežádoucích reakcí. V případě jejich výskytu doporučujeme produkty přestat používat.

U velmi suché pleti se může po aplikaci séra NANO nebo CROSSLINKED vyskytnout přechodný pocit pnutí. V takovém případě doporučujeme následnou aplikaci hydratačního krému pro zlepšení povrchové hydratace pleti.

Nepoužívejte naše produkty v případě přecitlivělosti na jakoukoliv látku. Věnujte prosím zvýšenou pozornost složení produktů před jejich zakoupením. Kompletní složení všech našich produktů najdete na našem webu v detailu jednotlivých produktů.

Je vaše kosmetika vhodná i pro vegany?

Ano, naše kosmetika neobsahuje žádný kolagen ani jiné látky zvířecího původu. Kyselina hyaluronová obsažená v našich přípravcích byla vyrobena biotechnologickým způsobem (tzn. není zvířecího původu).

Jsou produkty IUVENIO testovány na zvířatech?

V žádném případě! Produkty testujeme pouze na lidech.

Mohu s IUVENIO navázat obchodní spolupráci? 

V případě zájmu o obchodní spolupráci nás prosím kontaktujte na info@iuvenio.com.

Zpět do obchodu