Letní doprava zdarma na všechny nákupy v hodnotě nad 1 500 Kč / €60

O nás

onas_1

MY

Jsme česká značka specializující se na péči o pleť založené na principu aplikace nových a inovativních technologií. Díky nim jsme zdokonalili přenos aktivních látek do pokožky. Jako první jsme představili nanovlákenné sérum vyrobené přímo z nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a dalších účinných aktivních látek. Toto sérum představuje nejčistší formu koncentrovaných aktivních látek. Náš sortiment zahrnuje také topickou aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové s vynikajícími výsledky.

NAŠE VIZE

Věříme v pozitivní přístup k životu i k pleti. Stejně jako naši zákazníci i my jsme nadšenci v péči o pleť a věříme, že vědecké a technologické inovace mohou vést k její lepší kvalitě. Při vývoji nových produktů se vždy zaměřujeme na maximalizaci jejich účinnosti. Nikdy neupřednostňujeme smyslový zážitek založený na barvivech nebo parfemaci na úkor funkčnosti. Chceme, aby naše přípravky byly posuzovány podle toho, k čemu jsou určeny - účinná a přitom jemná péče o pleť.

onas_2
onas_3

INSPIRACE

Vážíme si spojení s náročnými zákazníky, kteří se skvěle orientují v oblasti péče o pleť. Jejich zpětná vazba je pro nás důležitá a je hnací silou našeho vývoje. Nechceme být dalšími následovateli trendů, chceme změnit zaběhnutá a často mylná pravidla v oblasti péče o pleť. Naše vize je jednoduchá: moderní produkty s jasným a srozumitelným složením, které skutečně fungují.

Zpět do obchodu