Doprava zdarma na všechny nákupy v hodnotě nad 2 000 Kč / €80

Transportní systémy

Pokožka funguje jako přirozená bariéra. Chrání nás před vnějším prostředím. Současně ale znesnadňuje absorpci aktivních látek z kosmetického přípravku. Proto využíváme inovativní transportní systémy, které dokážou kožní bariéru překonat a aktivní látky přes ni přenést.

KONCENTROVANÁ NÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ

Koncentrovaná nízkomolekulární kyselina hyaluronová je nejen aktivní látka, ale funguje i jako transportní systém pro ostatní aktivní látky. V horní vrstvě pokožky vytváří „kanálky“, jimiž proniká do hlubších vrstev, kde se nachází kožní buňky. Přitom s sebou do pokožky přináší i ostatní aktivní látky.

NAJDETE V: NANO

ZASÍŤOVANÁ KYSELINA HYALURONOVÁ PRO TOPICKOU APLIKACI

Zasíťovaná kyselina hyaluronová vytváří hydrogelové mikročástice, které zajišťují postupné uvolňování aktivních látek do pokožky. Díky tomu kožní buňky aktivní látky efektivněji využijí. Hydrogelové mikročástice navíc aktivní látky chrání před degradací.

NAJDETE V: CROSSLINKED

POLYMERNÍ MICELY Z MODIFIKOVANÉ KYSELINY HYALURONOVÉ

Modifikovaná kyselina hyaluronová vytváří polymerní micely, které přenáší aktivní látky do hlubších vrstev pokožky, kde se nachází kožní buňky. Prostřednictvím receptorů pro kyselinu hyaluronovou polymerní micely vstupují do kožních buněk, kde aktivní látky uvolní.

NAJDETE V: FRESH

VYUŽÍVÁ SE: k aktivaci nanovlákenného séra NANO a také jako krok “před” ke zvýšení účinnosti séra nebo krému

NOVÁ FORMA KYSELINY RETINOVÉ (VITAMÍNU A)

Ester kyseliny retinové a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové vytváří útvar podobný polymerním micelám, který proniká do hlubších vrstev pokožky, kde se nachází kožní buňky. Prostřednictvím receptorů pro kyselinu hyaluronovou vstupuje do kožních buněk, kde se obě aktivní látky uvolní.

NAJDETE V: MOONRETOUCH
Zpět do obchodu