Česká hi-tech péče o pleť. Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 2 000 Kč / €80.

Transportní systémy

Během vývoje našich produktů se kromě složení soustředíme i na to, jak aktivní látky efektivně přenést do kožních buněk. Pokožka funguje jako přirozená bariéra. Chrání nás před vnějším prostředím, ale současně znesnadňuje absorpci aktivních látek. Proto využíváme hned několik účinných transportních systémů, které dokážou aktivní látky dostat do hlubších vrstev pokožky, kde mohou účinně působit.

KONCENTROVANÁ NÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ

Koncentrovaná nízkomolekulární kyselina hyaluronová je nejen aktivní látka, ale funguje i jako transportní systém pro ostatní aktivní látky obsažené v séru. V horní vrstvě pokožky vytváří kanálky, jimiž proniká do hlubších vrstev pleti. Přitom s sebou do pokožky přináší i další aktivní látky. Tímto způsobem zlepšuje absorpci ostatních aktivních látek.

NAJDETE V: NANO

ZASÍŤOVANÁ KYSELINA HYALURONOVÁ UPRAVENÁ PRO TOPICKOU APLIKACI VE FORMĚ HYDROGELOVÝCH MIKROČÁSTIC

Hydrogelové mikročástice v séru slouží jako zásobník vody a aktivních složek. Tyto mikročástice nejenom zajišťují postupné a déletrvající uvolňování vody a aktivních látek do pleti, ale také chrání aktivní látky před degradací. Aktivní látky jsou tak efektivněji využity kožními buňkami.

NAJDETE V: CROSSLINKED

POLYMERNÍ MICELY Z MODIFIKOVANÉ KYSELINY HYALURONOVÉ

Polymerní micely z modifikované kyseliny hyaluronové aktivní látky obalí a přenesou až do kožních buněk. Ty mají na svém povrchu receptory, které specificky rozpoznávají a vážou kyselinu hyaluronovou. Prostřednictvím těchto receptorů se polymerní micely i s aktivními látkami dostávají do kožních buněk.

NAJDETE V: FRESH

VYUŽÍVÁ SE: k aktivaci nanovlákenného séra NANO a také jako krok “před” ke zvýšení účinnosti séra nebo krému