Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 2000 Kč / €80

Pleť může mít zářnou budoucnost, pokud do ní skinvestujete

06

Už dávno neplatí, že za tím, jak bude pleť vypadat v budoucnosti stojí geny. Vydat se můžete cestou invazivních zákroků nebo přístupem tzv. skinvestování. Jedná se o investování času a peněz do funkční péče o pleť, která zpomaluje stárnutí, předchází mu nebo řeší konkrétní problémy pleti. Skinvestice vede ke krátkodobým výsledkům v podobě krásnější pleti i k dlouhodobým cílům, kdy za několik let bude pleť vypadat lépe než ta, o kterou se nepečuje. Ovšem pokud se pro při výběru kosmetiky šlápne vedle, tak se skinvestice rázem změní ve vyhozené peníze a ztracený čas. 

JAK SKINVESTOVAT

 1. Vzdělávejte se! Staňte se skintelektuálem. 

Abyste mohli úspěšně skinvestovat, potřebujete shromáždit dostatek informací. Ptejte se značek, hledejte, žádejte o vzorky a monitorujte trendy ve skincare. Reklama v televizi slibující obličej bez vrásek, díky krému s malinovou vůní nechá každého skinvestora chladným.

Proč IUVENIO?

Při vývoji produktů sledujeme trendy a hledáme úplně nové aktivní látky nebo moderní technologie, které přenášíme do skincare. Monitoring trendů děláme za vás. V komunikaci srozumitelně vysvětlujeme přínosy a funkčnost produktů.

 

2. Vyberte si dobře značku péče o pleť a produkty se kterými budete svou pleť rozmazlovat. 

Při výběru se řiďte nejen aktivními látkami, ale i transportními systémy.

Jak je na tom péče, kterou máte v koupelně?

IUVENIO je expert na neinvazivní přenos aktivních látek do pleti!

 

3. Začněte brzy nebo zítra! 

Doba se mění a dnes najdete nadšence do péče na pleť už mezi náctiletými, a to i v oblasti anti-age. A pokud jste již o generace dál, tak začít můžete už zítra. 

Ztrácíte se v nabídce značek? Mladá pleť, 20+, 65+ atd.

IUVENIO cílí na pleť v každém věku. Naši péči může sdílet celá rodina.

 

4. Najděte si svůj vlastní rituál a čas na péčikterý bude vašemu životu na míru. Někdo má spoustu času a rád se o sebe stará a jiný ráno sotva stíhá jen zubní kartáček. Na trhu existuje spoustu typů péče od vícekrokové rutiny až po produkty all-in-one. 

Bez čeho se opravdu neobejdete?

Základem je čištění pleti, ideální je doplnit sérem a krémem. 3 základní kroky péče jsou vstupní branou do světa skinvestování. Další level je noční péče a kroky navíc jako essence nebo speciální péče.

 

5. Neinvestujte extrémně vysoké částky, než si ověříte zda se skinvestice vyplácí. V nabídce obchodů existuje mnoho produktů, které slibují účinky svou přemrštěnou cenou. Výkon vs. cena musejí jít ruku v ruce.

Jak je to u nás?

IUVENIO se pohybuje v dostupných cenách, které jsme přizpůsobili českým a slovenským zákazníkům. Pokud si nemůžete dovolit každodenní péči, dopřejte si alespoň občasnou intenzivní kúru. Např. 7 dávek NANO, se kterým se už po každodenním používání dočkáte za 7 dní výsledků v redukci známek stárnutí. I malá skinvestice funguje!

 

6. Mějte dobrý pocit z výsledků skinvestování. Skinvestování není dobré nebo špatné. Pokud skinvestujete, tak výsledky zkrátka vidíte a máte ze sebe i své pleti dobrý pocit. Vědět, že se skinvestice vyplácí, je ten nejlepší pocit, který může skintelektuál zažít. 

 

SKINVESTUJTE!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení