Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 2000 Kč / €80

Tonikum FRESH je nyní essence FRESH

Tonikum FRESH je nyní essence FRESH

Ale nebojte se, změna proběhla jen na etiketě lahvičky. Díky pozitivní zpětné vazbě a skintelektuálství našich zákazníků, jsme se rozhodli přejmenovat typ produktu na essence. Technologie použitá v FRESH rozhodně není jen o tonizaci pleti.

Jaký rozdíl mezi tonizací a použití essence?

Tonikum slouží k harmonizaci pH pokožky a zbavení pleti od nečistot, které na ní po čištění zůstanou. Většinou se používá v západní péči o pleť. Tonikum je skvělé pro hydrataci a vyhlazení.

Essence určitě znáte z korejské péče. Připravuje pleť na další kroky rutiny. K-beauty stoupenci ji někdy považují za nejdůležitější část rutiny. Essence je narozdíl od tonika nabitá aktivními látkami, které pomáhají absorpci dalšího kroku rutiny a zároveň o pleť pečují.

Jaká je naše essence FRESH?

Essence FRESH nejen, že pleť připraví pro nanesení séra, ale dokonce působí současně s ním.

Jak je tohle možné? FRESH obsahuje polymerní micely z modifikované kyseliny hyaluronové ty obalí aktivní látky séra a přenesou je až do dermis. Kožní buňky mají na svém povrchu receptory, které specificky rozpoznávají a vážou kyselinu hyaluronovou. Prostřednictvím těchto receptorů se polymerní micely i s aktivními látkami dostávají do kožních buněk.

Většina produktů péče o pleť neřeší absorpci aktivních látek do pokožky. Essence FRESH je nový krok rutiny, který přináší unikátní technologii přenosu aktivních látek ze séra nebo krému do kožních buněk, a tím zvyšuje jejich účinnost. 

Jaký je rozdíl mezi tradiční korejskou essence a českou essence FRESH?

Korejská essence je jen součástí rutiny, která má velký počet kroků. Česká essence je skincare star sama o sobě, a tudíž ji můžete aplikovat samostatně. Pleť je hned po nanesení hladká a hydratovaná. Navíc FRESH obsahuje nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která společně s transportním systémem přináší anti-age účinky i bez použití dalších kosmetických produktů. S FRESH jako krokem rutiny se můžete těšit na nové zážitky s vaším sérem či krémem.

FRESH a NANO

Pro aktivaci nanovlákenného séra NANO vyzkoušejte essence místo vody. Díky polymerním micelám se dočkáte ještě lepších výsledků a navíc se sérum lépe roztírá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení